"STELLA BALTIC" Luksusowy apartamentowiec w Świnoujściu

Apartamentowiec STELLA BALTIC to luksusowy budynek o doskonałej lokalizacji, idealny na wygodne i niezależne wakacje w Świnoujściu. Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i Promenady, a jego strategiczne położenie pozwoli w pełni wykorzystać możliwości relaksu, rozrywki oraz aktywnego wypoczynku, jakie ma do zaoferowania Świnoujście.

Apartamenty w STELLA BALTIC charakteryzują się stylowymi wnętrzami oraz wykończeniem z dbałością o każdy szczegół. Lokale zostały umeblowane oraz w pełni wyposażone z myślą o wygodzie i zadowoleniu gości. Różnorodne metraże oraz rozkłady poszczególnych apartamentów pozwolą komfortowo spędzić wakacje zarówno większym, jak i mniejszym grupom gości.

Wynajem apartamentu w STELLA BALTIC w Świnoujściu to gwarancja wygody i luksusu w atrakcyjnej cenie. Relaks i dobre samopoczucie gości stawiane są na pierwszym miejscu. Na terenie całego budynku możliwy jest dostęp do Internetu bezprzewodowego, a wewnątrz każdego lokalu znajdziemy telewizję kablową oraz taras z kompletem mebli wypoczynkowych. Pobyt tutaj to okazja do niczym nieskrępowanego odkrywania uroków i bogactwa oferty turystycznej Świnoujścia, a każdy, kto raz tu przyjedzie, będzie miał ochotę powracać każdego roku.

dalej-zobacz