O nas

Serwis 44wyspy.pl to połączenie pasji i doświadczenia.

Kompleksowe usługi pośrednictwa w wynajmie mieszkań i apartamentów wakacyjnych w okolicach Świnoujścia.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Działalność w branży nieruchomości to nasza pasja od wielu lat. Pozwala nam ona spełniać Państwa marzenia i pomagać w realizacji życiowych planów.
Udokumentowane doświadczenie w obrocie nieruchomościami gwarantuje solidność, najwyższą jakość usług oraz zdolność do wychodzenia naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Proponujemy Państwu komfortowe, niezależne i naprawdę niezapomniane wakacje w Świnoujściu. Oferta jest skierowana do osób ceniących wygodę i niezależność w atrakcyjnej cenie. Wakacyjne mieszkania i apartamenty nad polskim morzem to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych pensjonatów i pokoi gościnnych. Dzięki nim możemy bez ograniczeń korzystać z atrakcji nadmorskiego kurortu, czując się przez cały czas jak u siebie w domu.

Lokale na naszej stronie są starannie wyselekcjonowane i dokładnie sprawdzone. Ich cechy charakterystyczne do dobra lokalizacjach, komfortowe wyposażenie, czystość oraz doskonały stan techniczny. Podpisanie umowy jest proste i bezpieczne. Naszych gości chętnie zapoznamy również z ciekawymi miejscami oraz mniej znanymi atrakcjami w okolicy wynajmowanego lokalu.

Rezerwacji można dokonywać przez naszą stronę lub telefonicznie. W każdej chwili jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Państwa pytania i wątpliwości.

Do współpracy zachęcamy także osoby posiadające lokal na wynajem. Dodanie oferty do naszego serwisu gwarantuje najwyższej jakości pośrednictwo oraz dbałość o Państwa mienie.

Zapraszamy do skorzystania z danych w zakładce Kontakt, aby napisać do nas, zadzwonić lub odwiedzić nas osobiście.