Biuro nieruchomości w Świnoujściu

Nasza Firma zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami w Świnoujściu i okolicach.

Przygotowaliśmy dla Państwa największą ofertę deweloperską oraz najwyższej jakości usługi w zakresie kupna, sprzedaży, zamiany i wynajmu lokali mieszkalnych lub użytkowych.

Dołożymy wszelkich starań, aby dla każdego klienta, który wybierze nasze biuro nieruchomości Świnoujście okazało się miastem pełnym niezwykłych możliwości oraz szansą na realizację marzeń w atrakcyjnej cenie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Nasze kompetencje potwierdza licencja zawodowa nr 5321 nadana przez Ministerstwo Infrastruktury oraz rzesza zadowolonych ze współpracy klientów. Solidna wiedza merytoryczna oraz doskonała znajomość rynku pozwalają nam stale poszerzać wachlarz usług.

Oprócz najwyższej jakości pośrednictwa, oferujemy także kompleksowe doradztwo w kwestiach obrotu nieruchomości oraz kredytowania i finansów (współpracujemy z najbardziej prestiżowymi bankami, takimi jak PKO SA, WBK Bank Zachodni, DomBank, Deutsche Bank).

Ofertę uzupełniają usługi projektowania i aranżacji wnętrz. Jeśli chodzi o działalność związaną z obrotem nieruchomości zachodniopomorskie zalicza nas do ścisłej czołówki licencjonowanych biur.

Nasza praca oparta jest na indywidualnym podejściu do każdego klienta oraz pełnym uwzględnieniu wszystkich jego potrzeb. Specjalizujemy się w obsłudze zarówno klientów prywatnych, jak i komercyjnych.

Posiadamy szeroką ofertę mieszkań i lokali nowych oraz z rynku wtórnego, obejmującą zarówno sprzedaż nieruchomości, jak i zamianę, kupno czy wynajem. Dzięki naszej pomocy w znalezieniu wymarzonej nieruchomości Świnoujście i okolice staną się dla Państwa synonimem sukcesu w życiu prywatnym i interesach.

Serdecznie zaprasza do współpracy oraz kontaktu z nami. Naszą ambicją jest przekonać Państwa, że doświadczenie, wiedza, najlepsze lokalizacje oraz pełna kontrola nad zleceniem pozwolą Państwu dokonać optymalnego wyboru. Wszystko zaś w atmosferze spokoju, bez zbędnego stresu i niepotrzebnej biurokracji.